Aracınız için en iyi park sensörü çeşitleri

Araba park etmek başlı başına bir beceri. Hele bir de etrafi gormek biraz zorsa ve dar bir alana girmeye çalışıyorsanız gerçekten çok zor bir ish hâline gelebiliyor. Arabasını iyi tanıyan usta şoförler acemiler kadar zorlanmıyor olsa da zaman kaybetmeye ne gerek var? Park sensörleri hem uygun fiyatlı hem park sorunu için çok etkili bir çözüm. “Park senseryu nedir?” Diye Merak Edenler olabilir. Arabanın, arcasındaki engellerle arasındaki mesafeyi ölçerek sürücüye bildiren sistemlere park sensörü deniyor. Farklı ekran tipleri ve çeşitli bilgiler sunan bu ürünler, en ufak engelden veya en ince direkten bile ölçüm alıp sürücüyü uyarabiliyor. Böylelikle park etmek hem daha hızlı hem daha kolay tan geliyor. Siz de park etme işini kolaylaştıracak kaliteli bir sensöre ihtiyaç duyuyorsanız birbirinden başarılı ürünleri listelediğimiz yazımızı inceleyebilirsiniz.

1. Kikii Otopark Island park Sensörü etmek çok kolay


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

8 adet sensörü ile hem önden hem arkadan bilgi verebilen Kikii Otopark Sensörü, en iyi park sensörü çeşitlerinden biri. Kullanımı oldukça kolay olan ürün, 30-250 sanimetre arasında doğru ölçüm yapabiliyor. Yüksek kaliteli ve kolay okunan ekranı sayesinde kalan mesafeyi rahatlıkla görmenize ve nerede duracağınızı kolayca ayarlamanıza yardım ediyor. Dijital ekranında yeşil, sarı ve kırmızı olarak gerçek zamanlı mesafe gosterme özelliği bulunan cihaz, aynı zamanda sesli olarak da sizi bilgilendiryor. Kalan mesafe azaldıkça uyarı sıklığını arttırıyor. Çift CPU tasarımı ile hızlı yanıt verme özelliğine sahip olan ürün, tüm beklentilerinize cevap veriyor.

Urunu Ingele

Heyecanla beklenen Inditex indirimi başladı! Yaza damga vuracak birbirinden güzel ürünleri uygun fiyata almak için bu indirimi kaçırmayın! (24.06.2022)

mobile_20220622121451_inditexmobil2

2. Usta şoförler gibi park etmek için Techmaster LCD Ekranlı Araç Park Sensörü


Aracınız için en iyi park sensörü çeşitleri

“In iyi park sensörü markası hangisi?” derseniz Techmaster’ı tercih edebilirsiniz. Geri vitese takıldığı anda otomatik olarak çalışan Techmaster LCD Ekranlı Araç Park Sensörü, 0.2 and 2.5 meters arası mesafeyi çok yönlü olarak algılayabiliyor. Ultrasonik frekans kullanan ürün, “beep beep” alarmı ile kalan mesafe bilgisini sesli olarak paylaşıyor. Sağ veya solda Yer Alan engelleri yöne göre algılayabiliyor. LCD screen üzerinden mesafe ve yön bilgisini paylaşıyor. Çift çekirdekli işlemcisi ile sürekli olarak kendi kendini test ediyor ve olası sensör arızalarında kullanıcıyı uyarıyor. Super elektromanyetik parazit önleyiciyle de olası karışıklıkların önüne geçiyor.

Urunu Ingele

3. Basit ekranı ile etkili çözüm sunan Autooutlet Park Sensörü


Aracınız için en iyi park sensörü çeşitleri

“In iyi park sensöruhangisi?” derseniz Autooutlet Park Sensörü’ne göz atabilirsiniz. 4 adet park sensörü bulunan ürün, LCD ekranı üzerinden sizi mesafe konusunda bilgilendiriyor. Uzun süre size eşlik edecek sensör, olası sistem arızalarını veya aşırı ısınma sorununu önlemek için kaliteli devre ve bileşenler ile üretiliyor. Mesafe için sayı bilgisi sunan ekranı hem sağda hem solda kalan mesafeyi kırmızı, yeşil ve sarı gibi bilgi çubukları iletiyor. Böylelikle hangi tarafta ne kadar mesafede engel var, rahatlıkla anlaşılıyor. Cihaz, engelre yaklaşırken sesli olarak da uyarı yapıyor.

Urunu Ingele

4. Şık, renk değiştiren ekranı ile Mega Oto Market Park Sensörü


Aracınız için en iyi park sensörü çeşitleri

Beyaz renkli sensörleriyle açık renk arabalarla uyumlu olan Mega Oto Market Park Sensörü, %0.01 hata payıyla oldukça kullanışlı. Ürünün şık ve renk değiştiren ekranı, torpido ile uyum gösteren bir yapıya sahip. LED özellikli ekranında gerçek mesafe, sağ ve sol taraf için iki ayrı uyarı ikaz grafiği yer alıyor. Araç geri vitese takıldığı anda otomatik olarak çalışan ultrasonik sensörler, her türlü engeli hızlı bir şekilde algılayarak bilgi veriyor. Yağmurlu havalarda üstün Performans sergileyen ürün, gece karanlığından da etkilenmeden çalışabiliyor. Üstelik farklı hava sıcaklıklarında da Performans düşüklüğü yaşamıyor.

Urunu Ingele

5. Detail screen and 8 touch screens Yongke Park Sensörleri


Aracınız için en iyi park sensörü çeşitleri

Arabayı geri vitese taktığınız anda otomatik olarak çalışmaya başlayan Yongke Park Sensörleri’nde 4 adet arkaya, 2 adet yanlara takılan 6 adet sensörün yanı sıra 2 adet daha sensör bulunuyor. Böylelikle arabanın hem arkasındaki hem yanlarındaki kör noktalar tamamen giderilmiş oluyor. Tüm engelleri ayrı ayrı dijital ekranda görme imkânı veren ürün sayesinde arkaya hiç bakmadan nerede ne var görmek mümkün. Görsel bilgilendirmenin yanı sıra sesli olarak da uyarı veriyor. Ses duğmesi ve dil seçenekleri kolaylıkla ekran üzerinden ayarlanabiliyor.

Urunu Ingele

6. Geri geri gitmekte zorlananlara Mfk Kameralı Park Sensörü


Aracınız için en iyi park sensörü çeşitleri

“Park senseryu benim ichin yeterli degil, ben arkayi da germeliyim.” diyor, geri viteste otomatik olarak devreye giren kameralı park sensörü tavsiyesine ihtiyaç duyuyorsanız Mfk Kameralı Park Sensörü’nü değerlendirebilirsiniz. Dikiz aynası üzerine takılan ekranı sayesinde herhangi bir şekilde araba içerisinde konsolda islem yapmaya gerek kalmıyor. Açı aparatıyla istediğiniz gibi ayarlamanıza olanak tanıyor. Geri vitese takıldığı anda açılan ekran üzerinde yeşil, sarı ve kırmızı olarak mesafeyi gosteren çizgiler yer alıyor. Bu çizgilere göre geri giderek çok kolay bir şekilde park etmek mümkün oluyor.

Urunu Ingele

7. Konsolda ekran olmasını istemeyenlere Demeras Elektromanyetik İndüksiyonlu Park Sensörü


Aracınız için en iyi park sensörü çeşitleri

En iyi park sensörü markası arasında yer alan Demeras’in kullanımı oldukça pratik Elektromanyetik İndüksiyonlu Park Sensörü, arabasının konsolunda ekstra bir ekran olmasını istemeyenler için Ideal. Kapsamlı bir kontrol gerçekleştirerek etraftaki engelleri belirleyen sensör, sürücüye ses aracılığıyla bilgi veriyor. Engelleri algıladıktan sonra sinyal vermeye başlayan sistem, araç engele yaklaştıkça farklı ses frekanslarına geçerek sürücüyü uyarıyor. Kolay kolay zarar görmeyen sensörler, darbe emici özelliği sayesinde uzun süre sorunsuz kullanılıyor. Temizlik veya herhangi bir bakım gerektirmiyor ve hemen her araçla uyumlu olarak çalışıyor.

Urunu Ingele

8. Original görünümlü Niken Park Sensörü stamp


Aracınız için en iyi park sensörü çeşitleri

En iyi park sensörü tavsiyesi arayanlar için harika bir seçenek olan Niken Park Sensörü, geri vites ile uyumlu çalışıyor ve araç geri giderken otomatik olarak devreye giriyor. Kaliteli park sensörü, engellere yaklaştıkça sürücüye değişen ses frekanslarıyla bilgi veriyor. 4 adet park sensörü montajı için gerekli tüm ekipmanlar ve kullanma kılavuzu, kutu içerisinde yer alıyor. Eski tip dışa doğru çıkan Lenslerin Aksine tampon üzerinden dışarıya doğru çıkmayan sensörler, araç tamponunda doğal bir görünüm sergiliyor. Hemen hemen tüm araçlara uyum sağlıyor.

Urunu Ingele

9. Wakauto Park Sensörü ile park etmek artık vakit almıyor


Aracınız için en iyi park sensörü çeşitleri

Premium üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

park 1 Adet kamera ve 2 adet sensörden olusan sistem, kolay kurulumu ve kompakt yapısı ile dikkat çekiyor. Güçlü işlemcisi sayesinde olası çarpışmaları önleyen sistem, sesli ve görsel olarak sürücüyü uyarıyor. Evrensel tasarımı sayesinde birçok araba modeline kolaylıkla uyum sağlıyor ve arabaların kendi ekranları ile senkronize hâlde çalışabiliyor. Kırmızı, sarı ve yeşil renkli geri cetvel hattı sayesinde engelle araç arasında kalan mesafe, rahatlıkla ölçülebiliyor.

Urunu Ingele

10. Hem yol kayıt cihazı hem geri görüş kamerası Zunate Kaydedici Park Monitörlü Dashcam


Aracınız için en iyi park sensörü çeşitleri

Zunate Kaydedici Park Monitörlü Dashcam, araç kamerası ve park sensörünü ayrı ayrı satın almak istemeyenler için perfect bir ürün. Cihaz, 170 derece geniş açılı kamerası ve G sensörü ile gece gundüz kayit almanızı sağlıyor. Aynı zamanda park edeceğiniz zaman geri görüş kamerasını devreye sokarak çok daha kolay park etme imkânı sunuyor. Hareket algılama fonksiyonu olduğu için önünde hareket eden bir hedef olduğu zaman hareketleri otomatik olarak kaydediyor. On ve arka kamerası sayesinde tüm kör noktaları ortadan kaldırıyor.

Urunu Ingele

11. Meymeyer Park, Yardymi Island, Hatasiz Park, Edin


Aracınız için en iyi park sensörü çeşitleri

Geri Görüş kamerasına ve 4.3 inch LCD monitor katlanır sahip olan Meimeier Park Yardımı ile artık araç park etmek hiç zor değil! Tüm arabalarda rahatlıkla tercih edilebilen ürünün kurulumu da oldukça kolay. 7 adet LED lambası ile gece görüşü rahat ve kullanışlı. Arka görüş kamerası ile gelen ürün, ekranda Yer Alan Park yönergesi sayesinde engelle araç arasında ne kadar mesafe kaldığını saptamanızı sağlıyor. 120 derecelik geniş görüş açısı sayesinde çarpışma gibi Problemler yaşamadan aracınızı rahat bir şekilde park etmenize yardım ediyor.

Urunu Ingele

Umariz önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satin alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

ANASAIFAYA DONMEK ICHIN TIKLAYINIZ
Netflix'te sular durulmuyor!  Mayıs'taki karar sonrası bir şok dahaNetflix’te sular durulmuyor! Mayıs’taki karar sonrası bir şok daha
Marmaris'teki orman yangınlarıyla ilgili 1 gozaltıMarmaris’teki orman yangınlarıyla ilgili 1 gozaltı
Eşi ve çocugunu öldürup intihar etti!  Detail Çarpıcı: Gerçeği canlı yayında ögrenmişEşi ve çocugunu öldürup intihar etti! Detail Çarpıcı: Gerçeği canlı yayında ögrenmiş

Leave a Comment