Nissan’in Ülkemizde Sattığı Tüm Modelleri ve Fiyatları

otomobil denilince akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olan Ülkemizde aktif olarak satışta olan modeller, farklı özelliklere sahip versiyonlarıyla dikkat çekiyor. Gelin Nissan’ın ulkemizde sattığı tüm modellere ve 2022 fiyatlarına yakından bakalım.

Japonya merkezli çok uluslu bir otomotiv şirketi olan Nissan, kapılarını ilk kez 1933 yılında actı. O günden beri neredeyse yüz yıldır otomobil dünyasında olan Nissan, uzun yıllardır çıkardığı sayısız model ile hem dünyada hem de ülkemizde en sevilen markalardan bir tanesi olmayı başardı. Dream Yillard Chikardygy fashion designer Ise günümüz ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerle ve teknolojilerle donanmış olarak sürücülerin beğenisine sunuluyor.

Nissan, ulkemizde uc modeli otomobilsevelerin beğenisine sunuyor Qashqai, Juke and Micra modellerine yakında eklenecek olan X-Trial modeli, sürücülerin kendi beğenilerine göre özelleştirebilecekleri pek çok farklı versiyona sahip olmaları ile dikkat çekiyorlar. Bu modellerden hangisinin size uygun oldugunu seçebilmeniz için gelin Nissan’in ulkemizde sattığı tüm modellere Fri 2022 fiyatlarına yakından bakalım.

Nissan’in ulkemizde sattığı tüm modeller ve 2022 fiyatları:

Yeni Nissan Qashqai

İlk kez 2007 yılında otomobilseverlerle buluşan Nissan Qashqai modelini hatırlarsınız. SUV and hatchback segmentlerini başarılı bir şekilde birleştirerek Crossover segment one of Nissan Qashqai models, shimdi Yeni Nissan Qashqai olarak keskin LED aydınlatması, 19 inch alaşımlı jantları, geniş iç hacmi, kompakt gövdesi ile çok daha cesur bir yapıya sahip.

Yeni Nissan Qashqai modelinin en dikkat çeken yeniliği masaj yapma özelliğine sahip Nappa deri coltuklars. Nissan Intelligent Mobility System 12.3 inçlik dijital gösterge paneli sayesinde eğlence, navigasyon ve araç bilgileri her zaman parmağınızın ucunda.

Modeling günümüz şartlarına uyum sağlayan diğer bir özelliği de motoru. Yeni Nissan Qashqai, mild hybrid engine ile maximum verimlilik sağlıyor minimal CO2 emissions into the atmosphere. 4×4 çekiş sistemi

ILGILI HABER

Yeni Nissan Qashqai Fiyat Listesi ve Dikkat Çeken Özellikleri: Gerçekten Sınıfının Öncüsü mü?

2022 Yeni Nissan Qashqai Description:

Yeni Nissan Qashqai

 • 1.3 DIG-T 158 HP Duz Vites Tekna / TL 866,800
 • 1.3 DIG-T 158 HP X-Tronic CVT Tekna / TL 908,900
 • 1.3 DIG-T 158 PS X-Tronic CVT Design Pack / TL 975,300
 • 1.3 DIG-T 158 PS X-Tronic CVT Skypack / 1.002.700 TL
 • 1.3 DIG-T 158 HP X-Tronic CVT Skypack 4×4 / 1.048.900 TL
 • 1.3 DIG-T 158 HP X-Tronic CVT Platinum Premium / TL 1,154,200
 • 1.3 DIG-T 158 HP X-Tronic CVT Platinum Premium 4×4 / 1 200 400 TL

Nissan Juke

Nissan Juke

You can purchase a crossover in the segment of crossovers and other models of Nissan Juke cars; dış tasarımını benzersiz hale getiren keskin çizgileri, Çarpıcı far tasarımı, 19 inçlik alüminyum alaşımlı jantları ve yüzen tavan hatları ile dikkat çekiyor. Çok daha sessiz bir sürüş için tasarlanan Nissan Juke modelinin en yenilikçi özelliklerinden bir tanesi ise yakıt ekonomisi sağlıyor olması.

Nissan Juke modelinin en iddialı oldugu konuların başında dış tasarım detayları geliyor. Cup design dış tasarım hatlarının ön plana çıkarıldığı modelde, sevilen Nissan tasarımları ile yenilikçi tarz bir arada sunuluyor. Nissan Juke kompakt bir dış tasarıma sahip olmasına rağmen içine girdiğinizde epey şaşırmanızı sağlıyor çünkü beklenmeyecek kadar faireh bir iç dizayna sahip.

8 inçlik dokunmatik ekranı sayesinde sürücünün Tek dokunuşla eğlence, navigasyon ve araç bilgilerine ulaşmasını sağlıyor. Entegre olarak gelen Bose Personal Plus system ise tamamen özelleştirilebilir. Nissan Juke iç tasarımı yumuşak dolgu malzemelere, kişiselleştirilebilir döşemelere ve ambiyans aydınlatmasına sahip.

Information about the 2022 Nissan Juke:

Nissan Juke

 • 1.0 DIG-T 115 HP Duz Vites Tekna 607 400 Turkish Lira
 • 1.0 DIG-T 115 HP DCT Tekna / TL 697,400
 • 1.0 DIG-T 115 PS DCT Platinum / TL 763,000
 • 1.0 DIG-T 115 PS DCT Limited Edition / 773 100 TL
 • 1.0 DIG-T 115 PS DCT Platinum Custom / TL 785,800
 • 1.0 DIG-T 115 HP DCT Platinum Premium / TL 846,900

Nissan Micra

Nissan Micra

Nissan Micra; benzers style, kişiselleştirilebilir özellikleri ve teknolji sistemleriyle şehirli sürücülerin bir numaralı gözdesi olmayı hedefliyor. Heykelsi hatlara sahip bir dış tasarımı olan Nissan Micra, artık alıştığımız beş kapılı hatchback segment modellerinden farklı olarak sportive dış tasarım dokunuşlarına sahip.

Çok yönlü kişisel dokunuş özellikleri ile dikkat çeken iç tasarımı, son derece geniş bir iç hacim sunuyor. Hem sürücü hem de yolcular için konforun ön planda tutulduğu iç tasarımında yumuşak dokunuşlu malzemelere sahip ergonomik koltuklar öne çıkıyor. 10 farklı dış renk ve 3 farklı iç renk seçeneğine sahip olan Nissan Micra modelinizi dilediğiniz gibi kişiselleştirerek kendi tarzınızı yansıtmanız mümkün.

Nissan Micra modelinin sahip olduğu Nissan İintelligent Mobility Sistemi çok daha akıllı bir sürüş deneyimi sunuyor. Bu sistemin sundugu özellikler sayesinde sürücu ve yolcuların guvenliği her suede is ön planda tutuluyor. Nissan Micra’nın sunduğu teknolojiler arasında akıllı şerit takip asistanı, akıllı acil fren destek sistemi ve akıllı çevre görüş sistemi dikkat çekiyor.

Information about the 2022 Nissan Micra:

Nissan Micra

 • 1.0 IG-T 92 PS Duz Vites Visia / 500,800 TL
 • 1.0 IG-T 92 PS X-Tronic CVT Visia / 543 100 TL
 • 1.0 IG-T 92 hp X-Tronic CVT Tekna / TL 579,200

Sevilen Automobil FirmasI Nissan’in ulkemizde sattığı tüm modelleri, öne çıkan özelliklerini ve 2022 fiyatlarını listeleyerek öne çıkan özelliklerinden bahsettik. Nissan resmi websites ziyaret ederek ya da bir Nissan Yetkili satış bayisine giderek modeller ve versiyonlar hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Leave a Comment