Arabasini Park ederken sıkıntı yaşayanlar için en iyi kameralı park sensörleri

Araç park ederken en çok aracın öne ve arka kısmını tam olarak görünmediği ve diğer araca ne kadar yakın olunduğundan emin olunamadığı için zorlanılır. Böyle zamanlarda siz de yanınızda kim varsa ondan control etmesini isteyerek yardım istiyor olabilirsiniz. Fakat her zaman yanımızda birisi olmayabilir. Park ederken rahat edebileceğiniz, kaza Riskini ortadan kaldıran ve başkalarına bağımlılıgımızı azaltacak olan kameralı park sensörü ile arabanızı kolayca park edebilirsiniz. Eğer arabanıza park sensörü alacaksanız işte en iyi modeller!

1. Meimeier Otomatik Park Yardım Sistemi ile park etmek çok kolay


Sepette %10’a varan indirimler için tıklayın!

“Arka görüş kamerasına sahip, mini boyutu ile fazla Yer kaplamayan, gece görüş özellikli LED teknoloji ile netlik sağlayan en iyi kameralı park sensörü hangisi?” diye sorarsanız Meimeier Otomatik Park Yardım Sistemi’ni tercih edebilirsiniz. Video monitörü net bir görüntü vererek park etmenizi kolaylaştırır. Park edeceğiniz yeri arabanın pozisyonuna gore renkli olarak işaretler ve park ederken zorluk yaşamazsınız. 5 metye kadar gece görüşü sağlayarak aynı zamanda güvenli bir yolculuk yaşamanıza da yardım eder. Orijinal dikiz aynasına klips yardımıyla ürünü monte edebilir ve sürüşünüzü etkilemeden kullanabilirsiniz.

Urunu Ingele

2. Mfk Kameralı Park Sensörü ile görüş açınızı genişleterek kolayca park edin


Arabasini Park ederken sıkıntı yaşayanlar için en iyi kameralı park sensörleri

Arabayı geri vitese taktığınız zaman devreye giren Mfk Kameralı Park Sensörü, ayna kameralı park sensörü arayanlar için Ideal bir çözüm olabilir. Urun, park etmenizi kolaylaştırmak için yeşil ve kırmızı çizgilerle sizi yönlendirir. Yesil çizgi güvenli alanı, kırmızı çizgi ise Riskli alanı işaret eder. Açı aparatları sayesinde istediğiniz açı ile monte ederek ürünü rahatça kullanabilirsiniz. Geniş açıya sahip gece görüş özellikli renkli kamerası sayesinde gece de kolayca aracı park etmenize yardimcı olur. İkaz hoparlörü, sesli uyarı sistemi sayesinde herhangi bir risk olusmadan önce sizi uyarır.

Urunu Ingele

3. VIOFO Araç Kamerası ile hem aracı sürerken hem park ederken zorlanmayın


Arabasini Park ederken sıkıntı yaşayanlar için en iyi kameralı park sensörleri

Premium üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Çizgi kamerası, yüksek çözünürlüğü ve 140 derecelik geniş görüş açısı ile hem gündüz hem gece çok iyi netlik sunan VIOFO Araç Kamerası, en iyi kameralı park sensörü modelleri arasında yer alır. Urun, park ederken de arch görüş açısıyla size kolaylık sağlar. Aracın hızını ve pozisyonunu GPS bilgileriyle anlık kaydederek oluşabilecek herhangi bir kaza Riskini de önler. Super gece görüşü ve ekstra aydınlatması sayesinde parlak veya karanlık ortamlarda ışığı degeler. Ürünü dikiz aynasının kenarına monte ederek kolaya arkanızı görebilir ve manevralarınızı yapabilirsiniz. Çıkarmak istediğinizde kaydırarak yerini değiştirebilirsiniz.

Urunu Ingele

4. Niken Camerali Park Sensoru sürüşünüzü kolaylaştırıyor


Arabasini Park ederken sıkıntı yaşayanlar için en iyi kameralı park sensörleri

Dört sensörlü gece görüşlü Niken Kameralı Park Sensörü, geri vitese geçince otomatik olarak çalışmaya başlar. Bir adet aracın arkasını gösteren renkli ekran, bir adet de gece görüş kamerası olan ürün; geri görüş kameralı park sensörü almak isteyenlere iyi bir çözüm sunar. Sensör, uyarı ses sistemi sayesinde görüntüyle beraber fazla yaklaşma ve kaza durumunu engellemek için kademeli olarak bip sesi ile sürücüyü uyarır. Geri kamerası aracın arka tarafını aydınlatan bir ışık yaymaz. Görebileceğiniz bir netlik ve açıda ses sistemi ile kolayca park edebilmenize yardımcı olur.

Urunu Ingele

5. Marka Carub Kameralı Park Sensörü, görüş açınızı iyileştirir


Arabasini Park ederken sıkıntı yaşayanlar için en iyi kameralı park sensörleri

Birçok benzer ürüne göre farklı alternative bir olan Marka Carub Kameralı Park Sensörü, aracın arkasını renkli gece görüş özelliğine sahip olan ekrandan görebilme imkânı tanır. Ayrıca ürün sayesinde ekran üzerinde park edeceğiniz alandaki nesnelerle aranızda kalan mesafeyi de görebilrsiniz. Geri donüş kameralı park sensörü; görüntülü, yazılı ve sesli bir şekilde sizi uyarır. Ürün devrede değilken ayna olarak aracın arkasını görmenizi sağlar. Aracı geri vitese aldığınızda otomatik olarak devreye giren sensör sayesinde gece gündüz fark etmeden aracınızı en dar yerlere bile rahatça park edin.

Urunu Ingele

6. PMX Park Sensörü ile aracınızı park ederken zorlanmayacaksınız


Arabasini Park ederken sıkıntı yaşayanlar için en iyi kameralı park sensörleri

Kameralı park sensörü çeşitlerinden PMX Park Sensörü ile aracın arkasını daha rahat görebilirsiniz. Boylece park ederken zorlanmazsınız. Sensör devrede değilken ayna özelliği ile arkayı görebilirsiniz. Sensör, geri kamerası sayesinde gece de dâhil olmak üzere net bir görüş sunarak doğru şekilde park edebilmenizi sağlar. Geri vitese geçtikten sonra çalışmaya başlayan sensör, sesli uyarı vererek olası kaza durumlarında sizi uyarır. Bluetooth teknolojisi ile kullanımı da oldukça kolay. Hemen hemen her modelde araçta kullanabileceğiniz park sensörüne mutlaka şans verin.

Urunu Ingele

7. Gomax Kameralı Park Sensörü, hayatı kolaylaştırır


Arabasini Park ederken sıkıntı yaşayanlar için en iyi kameralı park sensörleri

En iyi kameralı park sensörünü arayıp da bulamayanlar, sıradaki ürüne bakmadan geçmeyin deriz! Gomax Kameralı Park Sensörü’ni dikiz anasına monte ederek kullanabilirsiniz. Ürün, kamerasıyla hem arka tarafı görebilmenize yardım eder hem park ederken kolaylık sağlar. Sensör kamerası çalışmazken ayna olarak kullanmaya devam edebileceğiniz ürün, park ederken mesafeyi doğru ayarlayarak çarpma olasılığını ortadan kaldırmanıza yardım eder. Siz de uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli bir ürün arayışındaysanız “İyi ki almışım”. diyeceğiniz kameralı park sensörünü mutlaka alışveriş listenize ekleyin.

Urunu Ingele

8. NY Automotive Park Sensörü ile park ederken kaza Riskini azaltın


Arabasini Park ederken sıkıntı yaşayanlar için en iyi kameralı park sensörleri

Aracınızı park ederken surekli sorunlar yaşıyorsanız iyi bir kameralı park sensörü tavsiyesine ihtiyacınız olabilir. Eğer hangi ürünü alacağınıza karar veremiyorsanız NY Otomotiv Park Sensörü, ihtiyacınızı giderebilir. Ürünün 4.3″ ekran boyutuyla aracın arka tarafını rahatça görebilir, arkadaki araçla mesafenizi koruyarak park edebilirsiniz. Park sensörü sesli yanıt sistemi ile de sizi uyararak olası bir kaza ihtimalini ortadan kaldırır. Görüş açısını artırarak geceleri de park etmeyi kolaylaştırır. Ürün ekranını dikiz aynasına yerleştirerek aracınızı kolayca etmeye park is not dersiniz?

Urunu Ingele

9. Kolai Mount Edilen, PoyrazGlobal Kameralı Park Sensörü


Arabasini Park ederken sıkıntı yaşayanlar için en iyi kameralı park sensörleri

Kaliteli bir park sensoryu chem uzun omurlu kullanim vader chem kazasiz park etmenize yardym eder. PoyrazGlobal Kameralı Park Sensörü montajını vidalarla arka tampona yapabilir, ekranı dikiz aynasının yanina monte ederek ürünü kullanabilirsiniz. Ürün, 2 MP kamerasıyla net bir görüntü verir. Gece görüşüne de sahip olan kameralı park sensörü, yoğun karanlıkta bile optimum aydınlık sağlayarak doğru şekilde park edebilmenize yardımcı olur. 12 MP ön kamerası ile sürüş sırasında daha iyi bir takip mesafesi elde edebilirsiniz. Genish kamera açısı sayesinde arkada Yer Alan nesneleri rahatça görerek doğru manevrayla aracınızı Riskiz Park edebilirsiniz.

Urunu Ingele

10. Kaliteden ödün vermek istemeyenler için Baysal Park Sensörü


Arabasini Park ederken sıkıntı yaşayanlar için en iyi kameralı park sensörleri

4.3″ monitörlü, kameralı park sensörü, araç park etme sorununuzu tamamen bitirebilir. Baysal Park Sensörü, yüksek çözünürlüklü kamerası ve hassas sensörleri sayesinde aracın park ederken doğru konum almasını sağlar. Ürün, aracın arka ve yanlarda yer alan nesnelere çarpmasını önlemek için sesli ve görüntülü olarak sürücüyü uyarır. Arka tampona vidalarla sabitlenen sensör, geniş görüş açısıyla sizi doğru yönlendirir. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen kameralı park sensörü, uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılır. Eğer kaliteden ödün vermek istemiyorsanız ürüne göz atmadan alacağınız modele karar vermeyin!

Urunu Ingele

Umariz önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satin alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

ANASAIFAYA DONMEK ICHIN TIKLAYINIZ
Tepkiler Bayuer!  Kardashian and Jenner'dan Destek GeldiTepkiler Bayuer! Kardashian and Jenner’dan Destek Geldi
Cocukluk arkadaşlarının buluşması kanlı bitti! "Olmek istemiyorum abla, kurtar beni"Cocukluk arkadaşlarının buluşması kanlı bitti! “Olmek istemiyorum abla, kurtar beni”
Çöp evde bulunan çocugun annesi konuştu: Yakarım ortalığıÇöp evde bulunan çocugun annesi konuştu: Yakarım ortalığı

Leave a Comment